Lietuvos aerobinės gimnastikos Taurės varžybos

2015-05-18
609

2014 m. lapkričio 22 d. Lietuvos sporto universitete vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos Taurės varžybos, kuriose dalyvavo 15 aerobinės gimnastikos komandų, dėl nugalėtojų taurės varžėsi daugiau negu 150 sportininkų penkiose amžiaus grupėse. Puikiai pasirodė Aleksandro Stulginskio universiteto sporto klubo „Pilėnai“ sportininkai, kurie iškovojo net septynis apdovanojimus trijose amžiaus grupėse. Lietuvos Taurę suaugusiųjų amžiaus grupėje vyrų vieneto rungtyje iškovojo Agronomijos fakulteto antrakursis Ernestas Smirnovas, kuris kartu su Lietuvos sporto universiteto studente Viktorija Treigyte taip pat tapo nugalėtoju ir mišrių porų rungtyje. Puikiai pasirodė ASU sportininkės grupinio pratimo (penketo) rungtyje. Pademonstravusios gerą sinchroniškumą bei artistiškumą merginos iškovojo antrąją vietą, nusileisdamos tik Lietuvos sporto universiteto sportininkėms. ASU penketo pagrindą sudarė Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentės: Inga Basevičiūtė (mag. 2 kursas), Deimantė Meškytė (4 kursas), Vilma Baltušytė (3 kursas), Laura Nikiforova (1 kursas), prie komandos laimėjimų prisidėjo ir Ugnės Karvelis gimnazijos gimnazistė Milda Kazlauskaitė.