Moterų tinklinio turnyras „Pilėnų taurė 2014“

2015-05-19
967

Kasmetiniame, ASU sporto klubo „Pilėnai“ organizuojamame, moterų tinklinio turnyre dalyvavo trys komandos.
Dėl Universiteto sporto salės renovacijos rungtynės vyko Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje. Į turnyrą pakviestos Kauno „Tinklidos“ ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto komandos. Tai padėka toms komandoms už galimybę šiais metais treniruotis jų sporto arenose, kurios buvo „priglaudusios“ mūsų tinklininkes.
Pirmosios rungtyniavo viešnios. Nuo pat pirmų setų aikštelėje vyko lygių varžovių kova. Pradžioje atrodė, kad LSMU studentės, vadovaujamos trenerio Eligijaus Vyskupaičio, pranašesnės už Kauno „Tinklidos“ komandą. Stiprūs, geriausios LSMU žaidėjos, Aistės Sudmantaitės smūgiai, leido užtikrintai laimėti pirmąjį setą 25:22, bet trenerės Linos Balčiūnaitytės merginos sugebėjo susikaupti ir laimėjo antrą setą 25:20, trečią – 25:18. Tačiau studentės po pralaimėtų setų dar nenorėjo sudėti „ginklų“, atkakliai priešinosi – ketvirtą setą laimėjo 25:23. Lemiamame penktame sete, „Tinklidos“ kapitonės Viktės Račkauskaitės ir Viktorijos Ruškytės puolamųjų smūgių dėka, „Tinklidos“ žaidėjos 18:16 palaužė studentes ir, po beveik dviejų valandų kovos, laimėjo rungtynes rezultatu 3:2.
Antrosiose rungtynėse susitiko mūsų Universiteto ir Kauno „Tinklidos“ komandos. ASU studenčių ir absolvenčių komanda nors ir pralaimėjo pirmąjį setą 22:25, užtikrintai laimėjo antrą ir trečią setus 25:23, 25:15. Atrodė, kad sugebės įveikti ilgos kovos nuvargintas varžoves „Tinklidos“ merginas. Deja, per anksti patikėjusios, kad jos jau arti pergalės, išleido ją iš savo rankų. Nesusitvarkiusios su priešininkų stipriais ir klastingais padavimais bei nesutardamos tarpusavyje, po penkių setų kovos turėjo pripažinti varžovių pranašumą – 3:2.
Kauno „Tinklidos“ komanda tapo šio turnyro nugalėtoja.
Dėl antros vietos paskutinėse rungtynėse kovojo ASU ir LSMU komandos. Šį kartą mūsų žaidėjos nuo pat pirmųjų minučių žaidimą pradėjo užtikrintai. Susikaupusios padavinėjo kamuolius, atidžiai priiminėjo padavimus, pasiaukojančiai kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir pelnytai nugalėjo 3:0 (25:16; 25:20; 25:22). Varžoves į neviltį varė stiprūs kapitonės Kristinos Lukoševičiūtės (EVF absolventė) bei klastingi ir nenuspėjami Indrės Ruškytės (MEF absolventė) padavimai. Universaliu žaidimu pasižymėjo Ingrida Milkintaitė (ŽŪIF absolventė). Ji kai reikėdavo ir smūgiuodavo, ir blokuodavo varžovių smūgius, ir skirstydavo kamuolius draugėms. Varžovių blokus savo smūgiais „pralauždavo“ Ugnė Viršilaitė (EVF magistrantė), kuriai kamuolius prie tinklo išmaniai kilnojo Monika Santockienė (EVF absolventė). Komandos draugėms kiek galėdamos padėjo Monika Astrauskaitė (AF III k.), Greta Živatkauskaitė (EVF I k.), Viktorija Šveikauskaitė (EVF II k.) ir Gintarė Lukoševičienė.

Treneris Alfonsas Kazlauskas

"Tinklida" su trenere Lina Balčiūnaityte - turnyro nugalėtojos.

„Tinklida“ su trenere Lina Balčiūnaityte – turnyro nugalėtojos.

ASU tinklininkės su treneriu Alfonsu Kazlausku - II vieta.

ASU tinklininkės su treneriu Alfonsu Kazlausku – II vieta.

LSMU tinklininkės su treneriu Eligijum Vyskupaičiu - III vieta

LSMU tinklininkės su treneriu Eligijum Vyskupaičiu – III vieta

Varžybų akimirkos Alfonso Kazlausko nuotraukose

image (28) image (27) image (26) image (25) image (24) image (23) image (22) image (21) image (20) image (19) image (18) image (17) image (16) image (15) image (14) image (13) image (12) image (11) image (10) image (9) image (8) image (7) image (6) image (5) image (4) image (3) image (2) image (1)

Komentuok