2010 metai

2015-05-20
344
  • Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionate estafetės rungtyje T. Kokanka iškovojo III vietą.
  • Lietuvos universiadoje OS varžybose LŽŪU vaikinų komanda (T. Kokanka, A. Pošiūnas, S. Pranskūnas, M. Liobė (ŽŪIF), A. Girčys (MEF)) iškovojo II vietą, merginų komanda (A. Beniauskaitė I. Naudulaitytė (MEF)) užėmė VI vietą.
  • Bendroje įskaitoje LŽŪU komanda iškovojo IV vietą.
  • Lietuvos OSS čempionatas sprinto terasoje T. Kokanka (MEF) užėmė IX vietą, A. Pošiūnas (ŽŪIF) – 34 vietą; vidutinėje trasoje – T. Kokanka (MEF) užėmė VII vietą, A. Pošiūnas (ŽŪIF) – 30 vietą; grupėje V20 ŽŪIF studentas S. Pranskūnas užėmė VIII vietą.
  • OK Fortūnos taurė (Trakai) V1 grupėje T. Kokanka (MEF) užėmė VI vietą, A. Pošiūnas (ŽŪIF) – 27 vietą.
  • Šiaulių slidinėjimo čempionate T. Kokanka užėmė IX vietą.
  • LSSA slidinėjimo laisvu stiliumi varžybose LŽŪU komanda (T. Kokanka (MEF), A. Pošiūnas (ŽŪIF), S. Pranskūnas (ŽŪIF) užėmė VI vietą.
  • Lietuvos čempionate trumpojoje trasoje ŽŪIF studentas A. Pošiūnas užėmė V vietą, LŽŪU taurės varžybose – III vietą.
  • LSSA čempionate LŽŪU orientavimosi sporto komanda užėmė V komandinę vietą.

Tarptautinėse varžybose

T. Kokanka (MEF)  Daugpilio OSS čempionate (sprinto trasa) užėmė 30 vietą; vidutinėje trasoje – 16 vietą. Madonos OSS čempionate (Latvija) T. Kokanka (trumpa trasa) užėmė 12 vietą; vidutinėje trasoje – III vietą, ilgoje trasoje – I vietą. Polvos OSS čempionate (Estija) (vidutinė trasa) T. Kokanka užėmė 17 vietą; trumpoje trasoje – 17 vietą.