Sveikiname ASU jėgos trikovininkus

2015-12-03
621

Lapkričio 28 – 29 dienomis Kaune vyko Lietuvos jėgos trikovės taurės varžybos. Juose labai sėkmingai pasirodė mūsų Universiteto sportininkai – visi pagerino savo asmeninius pasiekimus. MEF pirmakursis Klaudijus Malevskis net tris Lietuvos rekordus „sudaužė į šipulius“. Klaudijus svorio kategorijoje iki 83 kg nugalėtoju tapo trikovės sumoje surinkęs 733 kg (atsistojo su 265 kg, gulint išspaudė 213 kg ir atkėlė 255 kg).
Svorio kategorijoje iki 74 kg bronzą iškovojo ŽŪIF  antrakursis Linas Sabaitis (pritūpimai –  205 kg, spaudimas – 120 kg, atkėlimai – 210 kg). VŪŽF antrakursis Karolis Kizalas toje pat kategorijoje trikovės sumoje iškėlęs 445 kg liko šeštoje vietoje. Svorio kategorijoje iki 93 kg ŽŪIF ketvirtakursis Aivaras Žilys (180+140+200) iškovojo penktą vietą. Svorio kategorijoje iki 120 kg AF šešto kurso studentas Saulius Skikas trikovės sumoje surinkęs 725 kg (245+205+275) iškovojo trečią vietą.