Sveikiname aerobinės gimnastikos sportininkus

2016-04-21
628

Balandžio 16-17 d. Garliavos sporto centre pirmą kartą vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos atviras čempionatas ir Lietuvos  pirmenybės. Varžybose dalyvavo 25 aerobinės gimnastikos komandos iš Lietuvos, Estijos, Baltarusijos ir Švedijos. Varžybose dalyvavo ir ASU sporto klubo „Pilėnai“ aerobinės gimnastikos sportininkai. Tarp suaugusiųjų vyrų vieneto rungtyje antrąją vietą laimėjo Agronomijos fakulteto trečio kurso studentas Ernestas Smirnovas. Ekonomikos ir vadybos fakulteto pirmo kurso studentė Sandra Stralkutė ir ketvirto kurso studentė Neringa Bajoraitė užėmė ketvirtą vietą grupinių pratimų rungtyje. Varžybose puikia pasirodė ir jaunieji sporto klubo „Pilėnai“ sportininkai, kurie laimėjo šešias prizines vietas, o Živilė Žukauskaitė tapo tarptautinio Lietuvos čempionato nugalėtoja.
Komandinėje įskaitoje ASU komanda laimėjo trečiąją vietą. Čempionate teisėjavo Kūno kultūros ir sporto centro docentė, tarptautinės kategorijos teisėja Roma Aleksandravičienė.