ASU šachmatininkų laimėjimai

2016-11-25
1288

ASU šachmatų sekcija – tai viena iš aktyviausių Universiteto sporto sekcijų. Sunku net ir suskaičiuoti, keliose ir kokio lygio varžybose šios sekcijos sportininkai jau dalyvavo. Per paskutines dvi savaites vyko trejos aukšto lygio varžybos. Lapkričio 12 dieną Vilniuje vyko Lietuvos studentų greitųjų ir žaibo šachmatų čempionatas. Puikiai jame (moterų varžybose) pasirodė EVF III kurso studentė Ieva Žalimaitė. Ieva iškovojo pirmąją vietą. Sveikiname čempionę!

Lapkričio 15 dieną buvo surengtas ASU šachmatų turnyras. Jame, kaip visuomet, gausiai dalyvavo ne tik studentai, bendruomenės nariai, bet ir svečiai iš kitų aukštųjų mokyklų ir Kauno miesto. Turnyro metu reikėjo išaiškinti trijų grupių nugalėtojus ir prizininkus. Jauniausiųjų grupėje pirmąją vietą užėmė Lukas Raudonis, antrąją – Mykolas Šidlauskas, trečiąją – Karolina Šarkauskaitė. Geriausia tarp moterų buvo ASU darbuotoja Jūratė Jamstronskaitė. Tarp vyrų pirmąją vietą iškovojo KTU absolventas Povilas Makackas, antrąją – svečias iš Kauno Juozas Tuinyla, trečiąją – Akademijos bendruomenės narys Vytautas Švažinskas.

Virgilijaus Maštaičio nuotraukos.

Po tokio „apšilimo“ ASU šachmatininkai Ieva Žalimaitė, Martynas Antanaitis, Tomas Zakarevičius ir Virginijus Maštaitis bei atsarginis žaidėjas Danas Domaitaitis lapkričio 20 deną  atstovaudami Lietuvą ir ASU pradėjo varžytis pirmajame pasaulio mėgėjų komandiniame šachmatų čempionate, kuris vyksta Kaune. Po pirmųjų varžybų dienų mūsiškiai yra komandų dešimtuke. Varžybos baigsis lapkričio 28 dieną. Linkime sėkmės ASU šachmatininkams.
KKSC lektorius Arvydas Siaurodinas

unnamed-14

ASU šachmatininkų komanda (V. Maštaitis, M. Antanaitis, I. Žalimaitė, T. Zakarevičius, vadovas KKSC lektorius A. Siaurodinas) pasaulio mėgėjų čempionate.

Komentuok