Trikovininkų pergalės

2016-12-02
559

Lapkričio 26 – 27 dienomis Kaune vyko atviros Lietuvos jėgos trikovės taurės varžybos su spec. apranga. Mūsų universiteto stipruoliai šiose varžybose pasirodė puikiai. Visi pagerino savo asmeninius pasiekimus, o MEF antrakursis Klaudijus Malevskis svorio kategorijoje iki 83 kg ne tik pirmą kartą įvykdė elito kategorijos normatyvą, bet pagerino du jaunimo bei vieną suaugusių rekordus ir tapo nugalėtoju. Klaudijus atsistojo su 280 kg sveriančia štanga gulint išspaudė 227,5 kg (suaugusių ir jaunimo rekordai) ir atkėlė 265 kg sveriančią štangą. Trikovės sumoje iškėlęs 772,5 kg pagerino Lietuvos jaunimo rekordą.
Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 72 kg MEF ketvirtakursė Ieva Balukonytė atsistojusi su 112,5 kg, gulint išspaudusi 47,5 kg ir atkėlusi 112,5 kg iškovojo antrą vietą.
Svorio kategorijoje iki 74 kg puikiai pasirodė ŽŪIF trečiakursis Linas Sabaitis, kuris iškovojo trečią vietą bei pirmą kartą įvykdė ir viršijo sporto meistro normatyvą. Linas atsistojo su 262,5 kg (suaugusių rekordas pritūpimo veiksme), gulint išspaudė 145 kg ir atkėlė 240 kg. Svorio kategorijoje iki 105 kg visus asmeninius rezultatus pagerino ir VŪŽF ketvirtakursis Valdas Grubas (260+160+280). Svorio kategorijoje iki 120 kg AF studentas sporto meistras spaudimo rungtyje Saulius Skikas atsistojo su 285 kg sveriančia štanga, gulint išspaudė 217,5 kg ir atkėlė 285 kg sveriančią štangą taip pagerindamas visus asmeninius rekordus. Sunkiausių vyrų grupėje AF antrakursis Martynas Brusokas iškovojo trečią vietą (260+230+280). Tiek Klaudijus, tiek Martynas dar yra jaunimo amžiaus grupėje, o jų rezultatai tikrai vyriški.
Komandinėje įskaitoje ASU komanda iškovojo ketvirtą vietą.
Ačiū mūsų palaikymo komandai: Simonai, Justinai, Ugnei ir Ingridai.