Sveikiname ASU trikovininkus

2016-12-12
535

Gruodžio 3 dieną pirmą kartą Pakruojyje vyko Lietuvos jėgos trikovės jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų štangos spaudimo čempionatas, kuriame jėgas išbandė ir trys mūsų Universiteto sportininkai. Svorio kategorijoje iki 59 kg jaunimo amžiaus grupėje AF pirmakursis Valdemaras Lapatkinas gulint išspaudė 97,5 kg ir iškovojo sidabro medalį. Svorio kategorijoje iki 83 kg jau nieko nestebina MEF antrakursio Klaudijaus Malevskio pergalės, tačiau tai ne eilinė Klaudijaus pergalė. Klaudijus ne tik iškovojo pirmąją vietą savo svorio kategorijoje, bet ir pagerinęs  Lietuvos jaunimo rekordą (dabar yra 230 kg) iškovojo absoliutaus nugalėtojo titulą jaunimo amžiaus grupėje. Svorio kategorijoje iki 120 kg suaugusių amžiaus grupėje AF studentas Saulius Skikas gulint išspaudė 217,5 kg ir liko šeštoje vietoje.