Mes geriausi, mes čempionai!!!

2017-04-11
668

Balandžio 1 dieną Kaune vyko Lietuvos universitetų jėgos trikovės čempionatas, kuriame jau antrus metus iš eilės pergalę iškovojo mūsų Universiteto sportininkai. Merginų tarpe svorio kategorijoje iki 63 kg bronzos medalį iškovojo MEF ketvirtakursė Ieva Balukonytė. Pritūpimų veiksme Ieva įveikė 87,5 kg, gulint išspaudė 50 kg ir, atkėlusi 105 kg, sumoje surinko 242,5 kg. Toje pačioje kategorijoje ŽŪIF trečiakursė  Ingrida Reneckytė trikovės sumoje iškėlusi 215 kg, iškovojo ketvirtąją vietą. Svorio kategorijoje virš 63 kg ŽŪIF trečiakursė Indrė Strelkauskaitė, trikovės sumoje iškėlusi 210 kg, pasipuošė bronzos medaliu.
Vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg AF pirmakursis Valdemaras Lapatkinas (82,5+82,5+115=280 kg) iškovojo sidabro medalį. Svorio kategorijoje iki 74 kg auksu pasipuošė ŽŪIF trečiakursis Linas Sabaitis (210+122,5+232,5=565 kg). Linas taip pat pirmą kartą įvykdė sporto meistro normatyvą be spec. aprangos. Svorio kategorijoje iki 83 kg bronzą iškovojo MEF antrakursis Klaudijus Malevskis (185+162,5+210=557,5 kg). Po traumų sugrįžęs ŽŪIF pirmo kurso ŽŪIF magistrantas Aivaras Žilys svorio kategorijoje iki 93 kg iškovojo penktąją vietą (167,5+137,5+185=490 kg). Svorio kategorijoje iki 105 kg sidabras atiteko AF studentui Jonui Neveckai (222,5+162,5+240=625 kg). Toje pačioje kategorijoje VŪŽF ketvirtakursis Valdas Grubas iškovojo ketvirtąją vietą (190+140+250=580 kg).  Svorio kategorijoje iki 120 kg po atkaklios kovos meistriškai pasirodė ir nugalėtoju tapo AF ketvirtakursis Saulius Skikas (272,5+202,5+292,5=767,5 kg). Sunkiausių vyrų kategorijoje sidabro medalį iškovojo AF antrakursis Martynas Brusokas (270+190+300=760 kg). Martynas pirmą kartą įvykdė sporto meistro normatyvą be spec. aprangos ir pagerino Lietuvos jaunimo rekordą atkėlimo veiksme ir trikovės sumoje. Sveikiname ASU trikovininkus.