Iš SELL žaidynių ASU jėgos trikovininkai grįžo su medaliais

2017-05-29

Gegužės 20 dieną Rygoje vyko SELL jėgos trikovės varžybos. Mūsų Universitetą atstovavo penki sportininkai. Merginų amžiaus grupėje (svorio kategorijoje iki 72 kg)  bronzos medalį, pagerinusi visus savo asmeninius pasiekimus, iškovojo MEF ketvirtakursė Ieva Balukonytė. Ieva atsistojo su 95 kg, gulint išspaudė 52,5 kg ir atkėlė nuo žemės 125 kg. Vaikinų amžiaus grupėje (svorio kategorijoje iki 74 kg) ŽŪIF trečiakursis Linas Sabaitis atsistojo su 207,5 kg, gulint išspaudė 125 kg ir atkėlęs nuo žemės 225 kg. Linas taip pat iškovojo bronzos medalį. Svorio kategorijoje iki 83 kg  ŽŪIF pirmo kurso magistrantas Aivaras Žilys trikovės sumoje iškėlęs 485 kg liko ketvirtoje vietoje. VŪŽF ketvirtakursis Valdas Grubas svorio kategorijoje iki 105 kg  trikovės sumoje iškėlė 610 kg ( 200+155+255) kaip ir Aivaras iškovojo ketvirtąją vietą. Svorio kategorijoje iki 120 kg AF ketvirtakursis Saulius Skikas iškovojo sidabro medalį (275 + 207,5 + 287,5). Saulius ne tik pagerino savo asmeninį rezultatą, bet ir absoliučioje įskaitoje iškovojo antrą vietą.