Martynas Brusokas neužleidžia lyderių pozicijos.

2017-06-20

Birželio 16 dieną, Kretingoje vyko Lietuvos galiūnų čempionato kvalifikacinis etapas, kuriame dalyvavo dvylika sportininkų iš Lietuvos. Šešiose rungtyse vyrai grūmėsi dėl teisės dalyvauti čempionato finale. Mūsų Martynas įgauna pagreitį. Sėkmingai startavęs mūsų Universiteto AF antrakursis galiūnas Martynas Brusokas iškovojo vietą finale. Geriausiai jam sekėsi akmenų sukėlimo rungtyje, kurioje, sukėlęs keturis akmenis per 29,90 sekundes, tapo nugalėtoju. Iškėlęs 135 kilogramų rastą 6 kartus per 60 sekundžių užėmė antrą vietą. Šioje rungtyje Martynas nusileido tik tituluotajam Vidui Blekaičiui, kuris rastą iškėlė 7 kartus. Antrą vietą užėmė  15 tonų sveriančio vilkiko tempime, o su 360 kilogramų sveriančiais naščiais 20 metrų distanciją „prabėgęs“ per 16,90 sekundžių užėmė trečią vietą. Lagaminų nešimo ir padangos vertimo rungtyse likęs 5 ir 8, bendroje įskaitoje surinko 57 taškus ir išlaikė poziciją tarp prizininkų. Pirmą vietą laimėjo V. Blekaitis, antrąją – D. Andriulis,  trečiąją – Martynas Brusokas.

AF antrakursis Martynas Brusokas įgauna pagreitį ir kiekvienuose varžybose gerina rezultatus. Birželio 10 dieną Akmenėje vykusiame trečiame Baltijos galiūnų čempionato etape Martynas nuo pirmos rungties įsitvirtino tarp lyderių ir savo poziciją išlaikė iki pat varžybų pabaigos. Šiame čempionato etape Martynas iškovojo antrąją vietą, pasiekdamas geriausią savo sezono rezultatą.