Sveikiname ASU jėgos trikovininkus

2017-10-16
436

Spalio 7 – 8 Pakruojyje vyko pirmosios Lietuvos jėgos trikovės Taurės varžybos be spec. aprangos. Svorio kategorijoje iki 72 kg absoliučioje moterų amžiaus grupėje MEF pirmo kurso magistrantė Ieva Balukonytė trikovės sumoje iškėlusi 247,5 kg iškovojo šeštą vietą. Svorio kategorijoje virš 72 kg Evelina Malinauskaitė sumoje iškėlusi 220 kg liko ketvirtoje vietoje. Vyrų svorio kategorijoje iki 74 kg bronzos medalį iškovojo ŽŪIF ketvirtakursis Linas Sabaitis. Linas atsistojo su 200 kg, gulint išspaudė 112,5 kg ir atkėlė 205 kg.  Svorio kategorijoje iki 120 kg AF studentas Saulius Skikas niekam nepaliko vilčių (282,5 + 220 + 310 = 812,5 kg). Saulius pirmą kartą įvykdė elito kategorijos normatyvą ir ne tik (savo svorio kategorijoje) tapo čempionu, bet ir absoliučiu šių varžybų nugalėtoju.