ASU TINKLININKAMS – BRONZOS MEDALIAI

2018-05-02
1490

Pusmetį – nuo 2017 m. lapkričio mėnesio iki 2018 metų balandžio pabaigos truko kovos Kauno tinklinio mėgėjų „D“ lygoje, kurioje rungtyniavo ir mūsų Universiteto tinklininkai.
ASU komanda sužaidė 20 rungtynių. Patirta ir pergalių džiaugsmo ir pralaimėjimų kartėlio. Sezoną pradėjo 15 žaidėjų, bet dėl darbų, traumų ir kitų priežasčių liko ištikimiausi ir atkakliausi.
Reguliariajame sezone mūsų komanda iškovojo 4-ą vietą tarp 8 komandų. Lemiamos kovos prasidėjo atkrintamosiose varžybose. Dvi pergalės ketvirtfinalyje prieš „Dainavos“ komandą leido mūsų tinklininkams žaisti pusfinalyje,  kur po atkaklių kovų nusileista reguliariojo sezono lyderiams „NUTPOS“ komandai. ASU tinklininkai iškovojo teisę žaisti mažajame finale dėl bronzos medalių.
KTML finalo kovos vyko ASU sporto salėje, todėl, atrodė, kad ir namų sienos mūsų studentams turėjo padėti. Po atkaklios ir įnirtingos kovos ASU tinklininkai šventė pergalę 3:1 prieš „Aidi Aidi“ komandą ir džiaugėsi bronzos medaliais.
Viso sezono metu geru ir pasiaukojančiu žaidimu pasižymėjo Miškų fakulteto ketvirtakursiai Mantas Vaivada ir Martynas Papartis. Mantas, kai reikėdavo atlikdavo ir puolėjo, ir jungiančio žaidėjo ir kapitono funkcijas, dažnai tapdavo naudingiausiu komandos žaidėju. Martynas ne vieną kartą į neviltį varė varžovus tiksliais smūgiais.
Komandą sėkmingai papildė pirmakursiai Gvidas Okas (MEF) ir Šarūnas Sadauskas (AF). Gvidas pasižymėjo subtiliais ir tiksliais, o Šarūnas Sadauskas – galingais ir neatremiamais smūgiais.
Jei kuris nors žaidėjas pavargdavo ar negalėdavo dėl traumos žaisti, sėkmingai į žaidimą įsijungdavo Šarūnas Ligeika (ŽŪIF III).
Kiekvienų rungtynių metu aikštelėje privalėjo žaisti bent viena moteris. Viena su kita pasikeisdamos AF antrakursės Simona Kergytė ir Erika Bindokaitė padėjo kovoti vaikinams su priešininkais. Simona pasižymėjo tiksliais padavimais, o Erika tiksliai priimdavo varžovų smūgiuotus kamuolius.
Pirmoje sezono pusėje prie ASU pergalių prisidėjo Domas Albavičius (MEF III) ir Eligijus Gudauskas (AF I). Deja, dėl traumų jie negalėjo tęsti kovos aikštelėse.
Pagrindinio jungiančio žaidėjo ir komandos trenerio funkcijas atliko dėstytojas Alfonsas Kazlauskas.

 

 

Komentuok