2007 m.

image

Stovi iš kairės: Dainius Steponavičius, Robertas Ragauskas, Egidijus Šarauskis, Antanas Vaitiekūnas, Raimondas Šaddzevičius. Sėdi iš kairės: Albinas Andriušis, Alfonsas Kazlauskas, Redas Armalis, Rolandas Rakštys

XIII Lietuvos dėstytojų ir darbuotojų krepšinio turnyre dėl pirmosios vietos susitiko Lietuvos Karo akademijos ir Lietuvos Žemės ūkio universiteto dėstytojų komandos. LŽŪU komanda nugalėjusi LKKA, KTU, LVA ir Kauno kolegiją laimėjo pirmą vietą Kauno mieste, o Vilniaus zonoje pirmieji buvo Karo akademija. Kova prasidėjo dviem taikliais Karo akademijos snaiperių tritaškiais metimais, į kuriuos Žemės ūkio universiteto komandos aukštaūgiai Egidijus Šarauskis ir Robertas Ragauskas atsakė metimais iš po krepšio. Mūsų universiteto komanda kovojo su priešininkais taškas į tašką ir tik po dviejų tritaškių metimų nutolo susikrovę dviženklę persvarą. Po pertraukos fiziškai stipresni Karo akademijos auklėtiniai ėmė taikyti asmeninę gynybą, kuri ypač vargino didžiojo krepšinio metu gautų traumų iškankintą komandos lyderį Robertą Ragauską, mūsų komandos aukštaūgiai ėmė dažniau klysti netgi mesdami iš po krepšio. Pajutę, kad toks kietas žaidimas duoda teigiamų rezultatų, Karo akademijos dėstytojai aktyviau žaidė ir puolime, priversdami pažeisti gynybos taisykles mūsų komandos sportininkus ir 3 kėlinyje išlygino rezultatą 50:50. Po minutinės pertraukėlės 4 kėlinyje individualiais Alfonso Kazlausko ir Rolando Rakščio prasiveržimais po truputį mūsų komanda didino savo taškų kraitį ir pelnytai nugalėjo rezultatu 80:71.
Sveikiname LŽŪU dėstytojų komandą laimėjusią 1 vietą XIII Lietuvos dėstytojų ir darbuotojų krepšinio turnyre.