2014 m.

Sekmadienį (014 m. rugsėjo 14 d.), dalyvaudami DanskeBank Vilniaus maratone, Universiteto bėgikai su treneriu Alfonsu Kazlausku pradėjo ASU „Sveikas žmogus sveikoje aplinkoje“ savaitę.
Alfonsas Kazlauskas ne tik įveikė maratoną, bet ir užfiksavo daug nuostabių akimirkų.

Vakar Universitete startavo „Sveikas žmogus sveikoje aplinkoje“ įvairių renginių savaitė. Kūno kultūros ir sporto centro dėstytojos Roma Aleksandravičienė ir Asta Kuzminskienė kvietė studentus paskaitų metu daryti pertraukėles, o jų metu atlikti „Džiaugsmo gimnastikos“ pratimus. Ačiū Agronomijos fakulteto pirmakursiams. Pertraukėlė tikrai buvo linksma.

Vakarop Kūno kultūros ir sporto centro dėstytojas Sigitas Liaudanskas pristatė šiaurietiško ėjimo pamoką „Be slidžių“. Būrelis šiaurietiško ėjimo entuziastų, išklausę instruktažą, tuoj pat viską pabandė atlikti praktiškai.

Antradienį, rugsėjo 16 dieną vyko atsispaudimų ir svarsčio kilnojimo varžybos. Atsispaudimų rungtyje su studentais drąsiai varžėsi Kūno kultūros ir sporto centro dėstytojų Sauliaus Liaugmino bei Astos Kuzminskienės dukrelės Joana ir Rūta. Sveikiname atsispaudimų rungties nugalėtojus MEF pirmakursę Giedrę Žygaitytę ir ŽŪIF pirmo kurso studentą Augustiną Pėtelį.

Rimta kova vyko svarsčių kilnojimo rungtyje. Varžyboms teisėjavo jėgos trikovės treneris Juozas Buitkus. Šių varžybų nugalėtoju tapo Nerijus Lenkauskas.

Jau trečiadienis rugsėjo 17 diena. „Sveikas žmogus sveikoje aplinkoje“ renginių savaitė įsibėgėja.
Šiandiena Sporto centro direktorė Roma Aleksandravičienė ir dėstytoja Asta Kuzminskienė vėl atkakliai kvietė studentus pajudėti pertraukėlių metu. Džiaugiamės, kad ŽŪIF pirmakursiai linksmai ir aktyviai atliko pratimus.

Vakare gausus būrys tinklinio mėgėjų susirinko į paplūdimio tinklinio turnyrą. Tinklinio treneris Alfonsas Kazlauskas džiaugėsi tokių būriu entuziastų ir įspėjo, kad finalai vyks kitą dieną. Tinklinio turnyre teisėjavo ilgametis Kūno kultūros ir sporto centro dėstytojas, tinklinio treneris doc. Steponas Gargasas.

Išbandyti jėgas futbolo aikštėje susiriko trys studentų komandos. Futbolo varžybas organizavo ir joms teisėjavo futbolo treneris Sigitas Liaudanskas.

Gausus būrys krepšininkų susirinko į gatvės krepšinio turnyrą ir baudų mėtymo turnyrą Rektoriaus taurei laimėti. Turnyro organizatorius ASU krepšininkų komandos treneris Robertas Ragauskas susirinkusius pirmiausia pakvietė išbandyti jėgas prie baudų metimo linijos.

Baudų mėtymo finale susitiko MEF pirmakursis Marius Malinauskas ir AF trečiakursis Gytis Šiušė. Surinkęs 16 baudų nugalėtoju tapo Gytis. Taikliąją ranką pasveikino, nugalėtojo taurę ir atminimo dovaną įteikė bei su Gyčiu prie baudų metimo linijos susirungė ASU rektorius Antanas Maziliauskas.
Gatvės krepšinio turnyre 3×3 susirungė devynios komandos. Nugalėtojais tapo komanda „Paskutiniai“ . Sveikiname.

Ketvirtadienio popietę vyko paplūdimio tinklinio turnyro finalinės varžybos. Varžybose teisėjavo, žaidė bei nugalėtojus ir prizininkus sveikino treneris Alfonsas Kazlauskas. Turnyro finalinės kovos vyko iki sutemų.

Kulkinio šaudymo treneris Rimas Stankevičius organizavo šaudymo varžybas. Jose savo jėgas išbandė ne tik studentai, bet ir Kūno kultūros ir sporto centro darbuotojai.

Sporto renginių akimirkos Daivos Pugevičienės nuotraukose.

Šeštadienį vyko dviračių žygis, kurio tikslas buvo lydėti ir sirgti už ASU irkluotojų komandą Vikingų-aisčių regatos metu. Dėkojame Kūno kultūros ir sporto centro dėstytojui Arvydui Siaurodinui už šaunią išvyką.

SVEIKINAME ASU komandą Rudeninėje studentų regatoje iškovojus II vietą.
Žygio ir irklavimo varžybų akimirkas užfiksavo Albinas Pugevičius.

Daugiau informacijos apie Rudeninę studentų regatą (2014 m.)