LSKL 2014/2015 m. m. vaikinų I-os grupės XVI čempionatas

2015-05-18
734

Spalio 6 d., pirmadienį, penkeriomis rungtynėmis startavo XVII-asis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionatas. Šiemet į pajėgiausių LSKL vaikinų grupės čempionatą įsiliejo dvi naujos dalyvės – iš II vaikinų grupės aukštesnį lygį nusprendusi išbandyti Kauno kolegija (KK) ir po dviejų metų pertraukos sugrįžusi Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) komanda.
Iš viso čempionate varžosi 11 ekipų: jau minėtosios KK ir ASU bei Mykolo Romerio universitetas (MRU), Šiaulių universitetas (ŠU), Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), Lietuvos sporto universitetas (LSU), Kauno technologijos universitetas (KTU), Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), Klaipėdos universitetas (KU) ir Vilniaus universitetas (VU).

Vaikinų I grupė

ASU- MRU varžybų akimirkos Daivos Pugevičienės nuotraukose.

image (63) image (62) image (61) image (60) image (59) image (58) image (57) image (56) image (55) image (54) image (53) image (52) image (51) image (50) image (49) image (48) image (47) image (46) image (45) image (44) image (43) image (42) image (41) image (40) image (39) image (38) image (37) image (36) image (35) image (34) image (33) image (32) image (31) image (30) image (29) image (28) image (27) image (26) image (25) image (24) image (23) image (22) image (21) image (20) image (19) image (18) image (17) image (16) image (15) image (14) image (13) image (12) image (11) image (10) image (9) image (8) image (7) image (6) image (5) image (4) image (3) image (2) image (1) image imagea image (100) image (99) image (98) image (97) image (96)

2013-2014 m. Vaikinų II grupė:

ASU – Vilniaus kolegija

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės čempionate sužaistos dar vienerios ketvirtfinalio rungtynės. Pergalę po permainingos kovos prieš Vilniaus kolegijos (VK) ekipą rezultatu 77:75 (19:12, 15:24, 21:23, 22:16) iškovojo namuose rungtyniavę Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) studentai.
ASU komanda reguliariajame čempionate Kauno pogrupyje liko ketvirta, o VK ekipa Vilniuje – pirma.
Tačiau, kaip įrodė ketvirtfinalis, reguliariajame čempionate užimtos aukštesnės vietos dar nieko nereiškia.
ASU rungtynes pradėjo geriau ir greitai išsiveržė į priekį – 16:9, 30:19, tačiau netrukus VK ekipa sužaidė įspūdingą atkarpą 12:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 31:30.
Nuo to laiko virė permaininga kova – pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Vilniečiai 37 dvikovos minutę buvo atitrūkę 9 taškais – 74:65, tačiau tada į lemiamą šturmą kilo ASU atstovai ir paskutinėmis sekundėmis sugebėjo išplėšti pergalę – 77:75.
ASU komandą į pergalę vedė 27 taškus pelnęs Vilius Pocius, 19 taškų (11 atkovoti kamuoliai) pridėjo Vladislovas Razumnovas, 15 – Rokas Janickis, 8 – Tomas Virvičius.
Iš VK komandos išsiskyrė 24 taškus pelnęs Laurynas Kirlys, 16 taškų surinko Linas Vitkauskas, 13 – Aistis Juočepis, 9 – Arnoldas Juknevičius.

ASU – LSMU

Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) krepšininkai išvykos rungtynėse po permainingos kovos 14 taškų skirtumu 83:69 (20:16, 19:26, 18:22, 26:5) nugalėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ekipą.
Laimėję pirmąjį kėlinį, kitus du kėlinius ASU studentai buvo besivejančių vaidmenyje.
Prieš ketvirtąjį kėlinį LSMU dar pirmavo 64:57, tačiau per paskutiniąsias dešimt minučių sugebėjo pelnyti vos 5 taškus, tuo metu ASU aktyvios gynybos dėka sugebėjo palaužti varžovus ir pradėjo šeimininkauti po jų krepšiu. Tad rungtynės baigėsi užtikrinta ASU pergale – 83:69. Tai pirmoji ASU pergalė šiame sezone.
Kovingumu išsiskyrė ASU žaidėjas Vladas Razumnovas, kuris, ir patyręs sunkę kelio traumą, tęsė rungtynes. Jo komandos draugas Vilius Pocius aikštelėje išbuvo visas 40 min. Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti traumą besigydantis Tomas Virvičius. Brandų krepšinį šiose rungtynėse demonstravo Šarūnas Dimša ir Rokas Janickas.
ASU komandai Vilius Pocius pelnė 21 tašką (9 atkovoti kamuoliai), Šarūnas Dimša pridėjo 19 taškų, Rokas Janickas – 12 taškų.
LSMU gretose dviženklį taškų skaičių surinko keturi krepšininkai: Robertas Ruzgaitis (22 taškai), Antanas Macys (12 taškai, 7 atkovoti kamuoliai), Rokas Ulvydas (12 taškų, 14 atkovotų kamuolių), Martynas Laukaitis (10 taškų).
Šiose varžybose ASU gelbėjo tai, kad jie rečiau klydo (ASU – 15, LSMU – 24 klaidos).
Treneris Robertas Rgauskas

ASU krepšininkai pradėjo LSKL sezoną

Spalio 16 d. startavo Lietuvos studentų krepšinio lygos II grupės varžybos. Šį sezoną ASU komandos gretas papildė keli perspektyvūs krepšininkai. Tai EVF I kurso studentai Tomas Virvičius ir Rokas Janickas, bei du moksleiviai Vladas Razumnovas ir Vilius Pocius (Kauno raj. “Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtiniai). Po metų pertraukos į komandą sugrįžo EVF ke…tvirtakursis Šarūnas Dimša.
ASU krepšininkai pirmas rungtynes žaidė svečiuose su LSU ekipa. ASU komanda rungtynes pradėjo tokiu starto penketu: Rokas
Janickas, komandos kapitonas Egidijus Mačernis, Šarūnas Mikelis, Šarūnas Dimša ir Tomas Virvičius. Jau nuo pirmųjų susitikimo
minučių „užvirė“ kova.
Pirmąjį kėlinį rezultatu 31:22 laimėjo LSU. Per šį kėlinį net 15 taškų pelnė nesulaikomas LSU studentas S. Raupys. Antrajame kėlinyje, išėjus žaisti V. Razumnovui ir V. Pociui, rungtynių vaizdas sparčiai pasikeitė. Šie vaikinai ne tik sustiprino ASU komandos gynybą, bet ir puolime žaidė drąsiai ir rezultatyviai.
Antrąjį kėlinį ASU laimi rezultatu 17:12 ir mažina skirtumą iki 4 taškų.
Trečiajame kėlinyje vyko apyligė kova. Nei viena komanda neįgijo didesnio pranašumo ir po šio kėlinio švieslentėje rezultatas degė LSU naudai – 64:58.
Paskutinį kėlinį ASU krepšininkai pradėjo labai kovingai. Komandą į priekį veda R. Janickas ir Š. Dimša. Rezultatyviai žaidė Tomas Virvičius. Bet aikštelę už 5 pražangas vienas po kito palieka Š. Bartulis (EVF) ir, labai pasiaukojančiai žaidę, V. Pocius su V. Razumnovu.
Visas rungtynes varžovams „ant kulnų“ lipę ASU krepšininkai paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę pataiko tritaškį ir „išplėšia“ lygiąsias. Fantastinį metimą nuo vidurio linijos griūdamas pataiko Rokas Janickas. Deja už 5 pražangą aikštelę palieka Tomas Virvičius.
ASU žaidėjai, likę be aukštaūgių, nepajėgė sulaikyti S. Raupio, kuris per šias rungtynes pelnė net 37 taškus, ir pralaimėjo šią gražią dvikovą rezultatu 102:98.
LSKL kovos tik prasidėjo. Tikimės, kad ASU krepšininkai šiame sezone žais sėkmingiau ir džiugins mus ne viena pergale.
Palinkėkime jiems gerų studijų ir ir sportinės sėkmės!
Treneris Robertas Ragauskas

2012 – 2013 m. m. ASU vaikinų krepšinio komanda dalyvavo LSKL vaikinų II grupės varžybose

GERIAUSIOS EVALDO VAITKAUS RUNGTYNĖS

Vilniaus universiteto (VU) krepšininkai namuose 22 taškų skirtumu – 87:65 (16:14, 23:15, 24:13, 24:23) palaužė praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojus – Klaipėdos universiteto studentus.
Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) krepšininkai rezultatu 92-64 (11:31, 17:19, 16:14, 20:28) pralaimėjo LSKL II grupės Kauno pogrupio lyderiams Kauno kolegijos (KK) studentams.
ASU komanda išgyvena ne geriausius savo laikus. Be to komandą persekioja traumos. Tad rungtyniauti su pajėgia KK komanda buvo sunku. Kai kurie žaidėjai nėra rungtyniavę jokiose komandose ir neturi žaidybinės patirties. Padaryta net 31 klaida.
Beviltiškai pralaimėję pirmąjį kėlinį (11:31) ASU studentai pradėjo gintis „aikšte“, sugebėjo mobilizuotis ir laimėjo antrąjį kėlinuką 19:17, o trečią pralaimėjo tik 14:16 tuo įrodydami savo žiūrovams ir treneriui, kad norint galima kovoti ir su stipresniais varžovais.
ASU gretose išsiskyrė Egidijus Mačernis, pelnęs 20 taškų (7 klaidos), Aurimas Gavelis 18 taškų ir Darius Arlauskas 11 taškų (6 klaidos).
Geriausias savo rungtynes sužaidė MEF trečiakursis Evaldas Vaitkus, pelnęs 9 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius. Jis savo kovingumu gali būti pavyzdys savo komandos draugams.
Nors ir turėdamas sunkią traumą komandai padėjo ir AF pirmakursis Laimonas Kalvaitis. Beje šis Marijampolietis yra vienas perspektyviausių teisėjų RKL.
KK gretose nesulaikomas buvo E. Nutautas, pelnęs 31 tašką.
Tikėkimės, kad pasveikus visiems žaidėjams komanda gali atsitiesti ir pasiekti ne vieną pergalę nors šį sezoną patekti į sekantį etapą vilčių praktiškai neliko.

Komandos treneris R. Ragauskas

Varžybų akimirkos Daivos Pugevičienės nuotraukose

image (41) image (40) image (39) image (38) image (37) image (36) image (35) image (34) image (33) image (32) image (31) image (30) image (29) image (28) image (27) image (26) image (25) image (24) image (23) image (22) image (21) image (20) image (19) image (18) image (17) image (16) image (15) image (14) image (13) image (12) image (11) image (10) image (9) image (8) image (7) image (6) image (5) image (4) image (3) image (2) image (1) image

Vasario 27 d. ASU krepšininkai savo salėje susitiks su LSKL II grupės Kauno pogrupio lyderiais Kauno kolegijos komanda.
Mūsų komanda rungtyniaus be trijų starto penketo žaidėjų, kurie praeitos savaitės pradžioje patyrė
sunkias traumas. EVF studijuojančiam Šarūnui Mikeliui trūko čiurnos raiščiai, o Romanas Balbyšovas lūžus skruostikauliui paguldytas į ligoninę. Taip pat sunkią kelio traumą patyrė MEF pirmakursis Egidijus Mačernis, kuris paskutinėse rungtynėse prieš LSMU komandą surinko 21 tašką. Pastarosios rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 65:74 po pratęsimo. Rezultatyviausias šiose rungtynėse buvo EVF trečiakursis Žilvinas Danielius pelnęs savo komandai 23 tašką.
Rungtynėse su KK didelis krūvis teks komandos senbuviams ŽŪIF atstovui Dariui Arlauskui ir EVF trečiakursiui Martynui Čeičiui. Neaišku ar komandai šiose rungtynėse galės padėti NKL rungtyniaujantis Ž. Danielius.