2014 m. STUDENTŲ ORIENTAVIMOSI ČEMPIONATAS

2015-05-20
560

Dvi dienas Prienų miškuose vyko Lietuvos studentų orientavimosi sporto čempionatas. Sunki trasa – kalnuota ir ilga 8,1 kilometro, daug kontrolinių punktų – 21, pareikalavo iš dalyvių fizinės ištvermės bei gerų orientavimosi įgūdžių.
Mūsų universitetą atstovavo keturi studentai. Geriausiai sekėsi ieškoti punktų Tomui Kokankai (MEF II mag.). Pirmą dieną jis finišavo septintas, o antrąją, kada komandos rungtyniavo estafetiniame bėgime, Tomui pavyko atbėgti antram ir įžiebti viltį laimėti medalius šioje rungtyje. Antrame etape bėgęs Ignas Riauba (ŽŪIF III) finišą pasiekė trečias. Trečiame etape sunkiau sekėsi ieškoti punktų Antanui Girčiui (MEF I mag.) ir komanda turėjo tenkintis 5-ta vieta. Geriau Antanas orientavosi pirmą dieną, kai pasinaudojęs taktinėmis gudrybėmis, iškovojo 13-ą vietą. Pirmą kartą orientavimosi varžybose dalyvavęs Linas Danauskas (MEF II) nepasimetė, surado visus punktus ir finišavo 22-as.
Tarp aštuonių dalyvavusių universitetų komandų mūsų studentai liko penkti.