Sveikiname Ievą Žalimaitę.

2015-12-01
652

Intensyvus, banguotas ir labai sunkus šių metų mūsų Universiteto šachmatininkų varžybų tvarkaraštis. Dar vasaros pabaigoje (rugpjūčio mėn ) EVF magistrantas Martynas Antanaitis ir ŽŪIF studentas Tomas Zakarevičius dalyvavo Europos mėgėjų (iki 2000 reitingo taškų) šachmatų čempionate Kaune. Abu sportininkai pasiekė neblogų rezultatų: Tomas, surinkęs 5taškus, užėmė 24 vietą, Martynas (su 3taškais) liko 48-asis. Tai geri rezultatai, turint galvoje, kad tokio rango varžybose jie dalyvavo pirmą kartą. Čempionu šiose varžybose tapo KTU atstovas Lukas Jonkus (7,5 taško).
Rugsėjo mėnesį jau minėti šachmatininkai bei MEF studentas Jonas Pranskevičius ir magistrantas Vilius Perkamas garbingai atstovavo mūsų Universitetą dar keliuose turnyruose: „Birštono taurė“, „Greitųjų šachmatų turnyras – Juozui Mozuraičiui paminėti“.
Na, o spalio mėnesį sulaukėme pirmųjų svarių pergalių ir medalių. EVF 2 kurso studentė Ieva Žalimaitė, žaisdama savo gimtojo miesto komandos sudėtyje, iškovojo Lietuvos komandinių greitųjų šachmatų pirmenybių čempionės titulą. Sveikiname Ievą su šiuo laimėjimu!
Ieva „neužmigo ant laurų“ ir lapkričio mėnesį vykusiame Lietuvos universitetų studentų šachmatų čempionate merginų asmeninėje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą. Šiose varžybose ji turėjo realią galimybę tapti čempione, tačiau tą dieną fortūna nuo jos nusisuko. Tikėkimės ir laukime jos sėkmės gruodžio mėnesio11 – 13 dienomis vyksiančiose Lietuvos žaibo ir greitųjų šachmatų asmeninėse varžybose . Sėkmės Tau, Ieva!