Sveikiname ASU jėgos trikovininkus

2016-03-23
812

Kovo 19 dieną Kaune įvyko Lietuvos universitetų studentų jėgos trikovės čempionatas, kuriame ASU studentų komanda iškovojo čempionės titulą.
Merginų grupėje svorio kategorijoje virš 63 kg varžėsi dvi mūsų Universiteto sportininkės – EVF antro kurso studentė Justina Urkaitė ir MEF pirmo kurso studentė Rugilė Kastickatė. Justina, atsistojusi su 60 kg sveriančia štanga, gulint išspaudusi 45 kg, atkėlusi 65 kg ir surinkusi 181,49 Wilks tašką, iškovojo sidabro medalį. Rugilė, surinkusi 172,09 Wilks taškus iškovojo bronzos medalį. Ji atsistojo su 60 kg sveriančia štanga, gulint išspaudė 35 kg ir atkėlė 80 kg.
Vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg varžėsi ŽŪIF antrakursis Linas Sabaitis. Linas iškovojo bronzos medalį, atsistojęs su 185 kg, gulint išspaudęs 117,5 kg, atkėlęs 205 kg ir sumoje surinkęs 507,5 kg. MEF pirmakursis Klaudijus Malevskis svorio kategorijoje iki 83 kg iškovojo čempiono titulą. Klaudijus pritūpimuose įveikė 180 kg sveriančią štangą, gulint išspaudė 155 kg, atkėlė 200 kg ir sumoje surinko 535 kg.  Svorio kategorijoje iki 93 kg varžėsi du universiteto sportininkai – MEF trečiakursis Domantas Marcinkevičius ir ŽŪIF ketvirtakursis Aivaras Žilys. Domantas, atsistojęs su 195 kg, gulint išspaudęs 135 kg, atkėlęs 200 kg ir sumoje surinkęs 530 kg, iškovojo šeštąją vietą. Aivaras, atsistojęs su 190 kg, gulint išspaudęs 140 kg, atkėlęs 180 kg ir sumoje surinkęs 510 kg, iškovojo septintąją vietą. Svorio kategorijoje iki 105 kg VŪŽF ketvirto kurso studentas Valdas Grubas, sumoje surinkęs 575 kg, iškovojo ketvirtąją vietą. Jis atsistojo su 205 kg, gulint išspaudė 150 kg ir atkėlė 220 kg. Kovo pradžioje vykusiame Europos jėgos trikovės čempionate be specialios aprangos meistro normatyvus trikovėje ir spaudime įvykdęs AF studentas Saulius Skikas svorio kategorijoje iki 120 kg iškovojo čempiono titulą. Saulius atsistojo su 255 kg, gulint išspaudė 192,5 kg, atkėlė 272,5 kg ir sumoje surinko 720 kg. Sunkiausias ASU sportininkas AF pirmakursis Martynas Brusokas, sumoje surinkęs 692,5 kg, pasipuošė sidabro medaliu. Martynas atsistojo su 242,5 kg, gulint išspaudė 170 kg ir atkėlė 280 kg.