LSKL 2016-2017 m. m. vaikinų I grupės XIX čempionatas

LSKL naujienos

Turnyro lentelė

Tvarkaraštis

KU – ASU 106:83 (26:19, 25:20, 29:13, 31:26).
Klaipėdiečiai greitai trūktelėjo į priekį – 9:2, 15:7, o pirmojo kėlinio pabaigoje susikrovė ir dviženklę persvarą – 26:15.
Antrajame kėlinyje ASU trumpam buvo persvėrę rezultatą – 35:34, tačiau tuoj pat klaipėdiečiai vėl pabėgo į priekį – 51:39. Trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė 30 taškų – 78:48 ir niekam dėl rungtynių nugalėtojo abejonių nebekilo.
Klaipėdiečius į pergalę vedė Matas Jucikas, pelnęs 20 taškų, Aidas Einikis pridėjo 18 (4/5 trit.), Arūnas Mikalauskas – 14, Ernestas Bružas ir Evaldas Šaulys – po 13, Rytis Zabita – 10, Edvinas Alunderis – 7 tšk.
ASU gretose išsiskyrė Domantas Senda, pelnęs 19 taškų, Karolis Šarukas surinko 17, Rokas Janickas – 15, Martynas Pacevičius – 12, Marius Kazlauskas – 10 (9 atk. kam.).