Lietuvos jėgos trikovės čempionatas

2017-04-28
719

Balandžio 22 dieną Marijampolėje vyko Lietuvos visų amžiaus grupių jėgos trikovės čempionatas. Mūsų Universiteto komanda tiek jaunimo, tiek suaugusių amžiaus grupėse iškovojo trečią vietą. Visi mūsų komandos sportininkai iš varžybų sugrįžo su medaliais. Jaunimo amžiaus grupėje merginų tarpe svorio kategorijoje MEF ketvirtakursė Ieva Balukonytė pagerinusi asmeninius rezultatus (pritūpimai 115 kg,  spaudimas gulint 55 kg, atkėlimai 122,5 kg ) iškovojo aukso medalį. Ieva trečią vietą iškovojo ir absoliučioje įskaitoje jaunimo amžiaus grupėje, merginų tarpe. Svorio kategorijoje virš 72 kg trikovės sumoje iškėlusi 245 kg ŽŪIF trečiakursė Indrė Strelkauskaitė taip pat iškovojo aukso medalį. Nors ir be didelių pastangų svorio kategorijoje iki 83 kg jaunimo amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo MEF antrakursis Klaudijus Malevskis (272,5+217,5+245 = 737.5), jis nugalėjo ir absoliučioje įskaitoje jaunimo amžiaus grupėje. Klaudijus šiuo metu ruošiasi Europos jaunimo čempionatui. Suaugusių amžiaus grupėje, merginų tarpe, svorio kategorijoje virš 72 kg sidabras atiteko Evelinai Malinauskaitei trikovės sumoje iškėlusiai 272,5 kg. Suaugusių amžiaus grupėje daugeliui staigmeną pateikė ŽŪIF trečiakursis Linas Sabaitis kuris net du kartus gerino Lietuvos suaugusių pritūpimų rekordą, kuris svorio kategorijoje iki 74 kg šiuo metu yra 270 kg ir priklauso Linui. Gulint Linas išspaudė 135 kg, ir atkėlęs  245 kg  iškovojo čempiono titulą. Svorio kategorijoje iki 120 kg lyderio pozicijos niekam neužleidžia  AF ketvirtakursis Saulius Skikas. Saulius  atsistojo su 285 kg, gulint išspaudė 235 kg, ir atkėlęs 300 kg, iškovojo aukso medalį. Sidabro medalį šioje kategorijoje laimėjo VŪŽF ketvirtakursis Valdas Grubas (215+145+260=620). Net trys mūsų Universiteto stipruoliai viršijo sporto meistro normatyvus. Tai Linas Sabaitis, Klaudijus Malevskis ir Saulius Skikas. Saulius ir Linas taip pat pateko į absoliučių nugalėtojų penketuką.