Lietuvos studentų badmintono čempionatas

2018-03-13
107

Vasario 24 d. ASU įvyko Lietuvos universitetų studentų badmintono asmeninės ir komandinis čempionatas. Varžybose dalyvavo: ASU, KU, KTU, LSMU, LSU, LEU, VDU, VDA, VGTU, VU studentai. Smagu, kad dalyvių tarpe buvo daug Lietuvoje studijuojančių kitų šalių studentų iš Indijos, Prancūzijos, Bangladešo, Jungtinių Arabų Emyratų.
Asmeniniame čempionate dalyvavo 33 vaikinai ir 14 merginų. Merginų varžybų nugalėtojos vardą iškovojo LSU atstovė Vytautė Fomkinaitė, antra  vietą Ieva Sendžikaitė KTU, trečia vietą V. Slušnienė KU. ASU merginos pasidalino 5-12 vietas. Vaikinų grupėje nugalėjo daugkartinis čempionas P. Bartušis VDU, antras liko K. Dauskurtas LEU, trečias B. Vaškevičius KTU.
Komandinėse varžybose pirma vietą iškovojo KTU badmintoninkai, antra vietą-LSU, trečia vietą-KU. ASU badmintonininkai iškovojo 5 vietą.
Varžybų apdovanojimus įteikė ASU KKSC direktorius A. Kazlauskas, lektorius S. Liaudanskas, ASU studentė Gabija Pranaitytė.
Čempionatui teisėjavo vyr. teisėja Regina Narijauskaitė (Lietuvos badmintono federacija) ir sekretorius Virgilijus Maštaitis (ASU ,KKSC),susitikimų teisėjai: prof. V. Paulauskas, lek. A. Siaurodinas, J. Jamstromskaitė (ASU), R. Šulnienė KTU.
ASU universitete pravestas turnyras sulaukė dalyvių ir  komandų vadovų teigiamų atsiliepimų, taigi pirmas „blynas neprisvilo“. Daugelis norėtų, kad jos vyktų ASU ir kitais metais.