Lietuvos studentų futbolo lygos salės futbolo čempionatas

2018-03-14
207

Lietuvos studentų futbolo lygos salės futbolo čempionate dalyvavo 9 universitetų komandos: ASU, LSU, KU, KTU, LEU, VGTU, VU, VDU, ŠU.
ASU futbolininkai atrankos  etape įveikė VDU rezultatu 4-3 ir KTU 3-1 ir nieko nelemiančiose varžybose nusileista LSU komandai, surinkusi 6 taškus užsitikrinom vieta pusfinalyje.
Finalinis etapas vyko vasario 16 -17 d. Kauno sporto halėje, teisę kovoti dėl apdovanojimų iškovojo ASU, LSU, LEU, KU futbolo komandos.
Pusfinalio rungtynėse mūsų komanda žaidė stipriai „nukraujavusi“ ,nes geriausių žaidėjų neišleido A lygos klubai, rungtynės su KU prasidėjo lyg ir neblogai, tačiau antrame kėlinyje išryškėjo jų pranašumas. Žaisdami antra dieną dėl trečios vietos ASU ir LSU futbolininkai pademonstravo tikrą dramą. Rezultatyviai rungtynes pradėję LSU futbolininkai sėkmingai laikėsi visą pirmąją bronzinės kovos dalį. Įmušę 4 įvarčius ir tik vieną praleidę, leido visiems manyti, jog viskas šiose rungtynėse išspręsta.
Tačiau po pertraukos sugrįžę futbolininkai, apsikeitė lyderiaujančios komandos vaidmenimis. ASU studentai nė neketino taip lengvai padovanoti varžovams bronzos ir pademonstravo tikrą charakterį, kuris jiems leido ištirpdyti turėtą skirtumą. ASU futbolininkai rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė savo naudai! Taip jie šventė dramatišką pergalę rezultatu 7:4!
Šį iškovota pergalė įsimintina tuo, kad šis čempionatas buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui, žaista legendinėje sporto halėje ir ASU futbolo komanda pirmą kartą patekusi į finalą iškovojo medalius.